PHP Skripty

Novinky

Úterý, 6.11.2007
Ve fóru jsem vytvořil nové fórum, kam máte možnost vkládat vámi vytvořené PHP skripty, opravit chyby, zviditelnit je před ostatními. Při vkládání vašeho PHP skriptu se řiďte podmínkami.

Sobota, 22.9.2007
PHP skripty z těchto stránek si již stáhlo úctyhodných 10000 lidí! Mnohokrát Vám všem děkuji za přízeň. Co nevidět se také můžete těšit na nové skripty.

Pondělí, 23.7.2007
Vyšla aktualizace diskuzního fóra z původní verze 1 na verzi 2. Aktualizace opravuje chyby v původním fóru a přidává řadu funkcí. Soubory potřebné pro aktualizaci najdete na stránce downloadu a návod pro aktualizaci zde.

Pátek 6.7.2007
Vytvořil jsem novou podstránku, kde budou vždy aktuální ankety. Hlasujte v nich tedy, ať vím, o co máte zájem a co je naopak zbytečné. Děkuji.

Sobota, 9.6.2007
Počet stažení PHP skriptů z tohoto webu přesáhl úctyhodné číslo 5000. Děkuji vám tedy za vaši přízeň a doufám, že budete i nadále spokojeni s mnou vytvářenými PHP skripty.

Úterý, 8.5.2007
Po dlouhé době jsem opět vytvořil nový PHP skript. Je jím dlouho očekávané diskuzní fórum. Toto diskuzní fórum jsem také nasadil jako oficiální fórum těchto stránek.

Středa, 11.4.2007
Celkový počet stažení všech PHP skriptů dosáhl počtu 2000. Všem děkuji za přízeň a doufám, že se budete vracet pro další PHP skripty (co nevidět se objeví nová "dávka").

Neděle, 8.4.2007
Nyní máte možnost díky mini PHP skriptu prohlížeč a operační systém rychle a jednoduše zobrazit verzi prohlížeče a operační systém návštěvníka vašich internetových stránek nebo tyto údaje použít např. při vedení statistik.

Sobota, 24.3.2007
Dalším z řady Mini PHP skriptů je datum a čas. Tento PHP skript jednoduše vypíše aktuální datum s českým jménem dne v týdnu i měsíce v roce a čas.

Úterý, 20.3.2007
Celkový součet počtu stažení všech PHP skriptů z těchto stránek se přehoupnul přes 1000. Tímto chci poděkovat všem za přízeň a nepřímou podporu ve vytváření dalších PHP skriptů.

Sobota, 17.3.2007
Přibyl další Mini PHP skript. Je jím doba trvání PHP skriptu. Pomocí tohoto PHP skriptu můžete jednoduše zjistit dobu, za kterou vaše skripty zpracuje server. Díky tomu je můžete maximálně optimalizovat.

Čtvrtek, 8.3.2007
Nový Mini PHP skript. Tentokrát se jedná o počítadlo kliknutí (hitů). Díky tomuto Mini PHP skriptu můžete rychle a jednoduše sledovat, kolikrát návštěvníci vašich stránek klikli na nějaký odkaz.

Úterý, 6.3.2007
Jeden z uživatelů PHP skriptu statistika v něm objevil chybu - tímto mu děkuji. Chyba spočívá v tom, že se v hodinové návštěvnosti nezapočítávaly přístupy mezi 1. a 9. hodinou ranní. Pro opravu této chyby si znovu stáhněte zip soubor se statistikou a přepište soubor stat.php.

Neděle, 4.3.2007
Přidal jsem novou kategorii Mini PHP skripty. Do této kategorie budu umisťovat krátké a jednoduché PHP skripty, které jsou vhodné pro "ozdobení" vašich internetových stránek.

Úterý, 27.2.2007
Vytvořil jsem pro vás nový PHP skript Komentáře k článkům. Díky tomuto PHP skriptu budou moci návštěvníci vašich internetových stránek rychle a jednoduše zanechat vzkaz u konkrétního článku na vašem webu.

Úterý, 13.2.2007
Úspěšné zahájení provozu těchto internetových stránek. Doufám, že budete s nabízenými skripty maximálně spokojeni a svojí podporou mně pomůžete dosáhnou co možná nejvyšší kvality těchto stránek.

pocitadlo