PHP Skripty

Statistika

Důležité! Jeden z uživatelů PHP skriptu statistika v něm objevil chybu - tímto mu děkuji. Chyba spočívá v tom, že se v hodinové návštěvnosti nezapočítávaly přístupy mezi 1. a 9. hodinou ranní. Pro opravu této chyby si znovu stáhněte zip soubor se statistikou a přepište soubor stat.php.

Statistika slouží k zaznamenávání základních informací o návštěvnících vašich stránek. Tyto údaje jsou poté ukládány do databáze. Díky přehledným grafům vytvořených z těchto údajů behěm chvilky zjistíte, jaké nastavení apod. používají návštěvníci vašich stránek a tím získat důležité informace pro maximální optimalizaci vašich internetových stránek…

Informace

Výčet hlavních funkcí a vlastností PHP skriptu:

Instalace

Podstatou instalace je, jako u mnoha jiných PHP skriptů, nahrání příslušných soubrů na FTP, nastavení přihlašovacích údajů k databázi a spuštění instalačního souboru instalace.php

Download

Aktuální verze PHP skriptu statistika je v1.0. Všechny PHP skripty stále vylepšuji, a proto se zde budou časem objevovat i určitá rozšíření a moduly.

Ukázka

Chcete vidět, jak vypadá statistika "v akci"? Připravil jsem pro vás jeho plně funkční ukázku. (pozn. Vzhled ukázkové statistiky není neměnný. Svoji statistiku si můžete upravit přesně podle svých představ.)

Diskuze

Máte nějaké připomínky nebo návrhy? Využijte diskuze k jednotlivým PHP skriptům.

pocitadlo